Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K APIE AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMĄ

Dažniausiai užduodami klausimai susijusių su automobilių supirkimu ir pardavimu ir atsakymai į juos

Šiais laikais labai daug kalbama apie automobilių supirkimą, kuris dažniausiai vadinamas pačia greičiausia ir tuo pačiu pelningiausia galimybe parduoti automobilį. Tiesa, kol vieni džiaugiasi šia paslauga, tuo tarpu kiti vis dar bando darbus atlikti patys, kadangi jiems dėl supirkimo kyla labai daug klausimų, tačiau reikalingos informacijos – neieško. O tai, natūralu, yra labai didelė klaida, kadangi susižinojus svarbiausius faktus pavyks suprasti, kad automobilių supirkimas yra geriausias pasirinkimas planuojantiems parduoti automobilį.

Taupykite savo laiką. O mes prie to prisidėsime, kadangi aptarsime dažniausiai užduodamus klausimus apie automobilių supirkimo paslaugas.

Pagalbos centras

Besiruošiantiems parduoti automobilį

Turite klausimų, kurių čia nėra?

Parašykite klausimą ir atsiųskite mums. Atsakysime greičiau nei per 24 valandas!

Pasiūlyti savo transporto priemonę galite taip:
– Užpildyti automobilio pasiūlymo anketą.
– Atsiūsti automobilio aprašymą i elektroninį paštą: info@automobiliusupirkimas24.lt

Užpildyti anketą arba paskambinti mums telefonu. Toliau butu tokie žingsniai:
– Jūsų transporto priemonės techninės buklės įvertinimas.
– Transporto priemonės techninė apžiura.
– Automobilio pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymas ir atsiskaitymas.

Superkame visų markių bei modelių automobilius, transporto priemonės stovis nesvarbus. Visi pasiūlymai vertinami preliminariai ir jei sutariame dėl automobilio kainos, jūsų automobilis nuperkamas.

Jei norite skubiai parduoti savo automobilį tuomet užpildyti anketą mūsų svetainėje. Jeigu jūsų pasiūlymas mus sudomins mes netrukus su jumis susisieksime.

Pasiūlymą dažniausiai atsiunčiame per vieną darbo valandą, tačiau išskirtiniais atvėjais ir ne darbo valandomis pasiūlymo atsiuntimas gali užtrukti iki 5 valandų. 

Taip. Siūlyti galite nevažiuojantį, ilga laika stovejusi ar net gi daužtą ar anglišką automobilį. Tokio automobilio transportavimu pasrūpinsime mes, todėl Jums nereikės dėl nieko jaudintis.

Automobilius superkame visoje Lietuvoje. Nesvarbu iš kurio Lietuvos kampelio esate. Mes atvyksime pas Jus!

Sunku atsakyti – kokia yra Jūsų mašinos vertė, kadangi siekiant sužinoti kainą reikalinga detali rinkos analizė. Žinoma, neturintiems laiko visada geriausia yra kreiptis į supirkėjus, kurie gali sutvarkyti visas smulkmenas ir tuo pačiu nustatyti vertę.

Mašinos vertę dažniausiai lemia šie aspektai:

  • Jos amžius.
  • Taip pat ir jos markė, modelis.
  • Žinoma, esami brokai.
  • Papildomai integruota technika.
  • Susidėvėjimo riba.
  • Ir kitos smulkmenos.

Dažniausiai tiems, kurie iki šiol nepardavinėjo mašinos – pirkimo-pardavimo dokumentų tvarkymas atrodo rūpesčius keliantis darbas. Juk reikia ne tik gero šablono, tačiau taip pat ir žinoti kur ką pildyti. Geriausia, kai pačiam dėl nieko nereikti sukti galvos. Ir supirkėjai suteikia tokią galimybę, kadangi sutvarko visus dokumentus ir tuo pačiu atsako į visus klientui rūpimus klausimus.

Nepamirškite, kad automobilių supirkimas Jums visiškai nieko nekainuos. Gausite profesionalų aptarnavimą ir tuo pačiu racionalią sumą už savo transporto priemonę. Puiku? Net labai. Ir daugelis labai džiaugiasi, kad nereikia papildomai mokėti už auto paėmimą ir tuo pačiu dokumentų sutvarkymą. Geri specialistai viską atliks už Jus.

Nors šiuo metu dažniausiai paslaugas teikia tie, kurie visiškai oficialiai įsidarbinę, tačiau galima rasti ir tokių „specialistų“, kurie dažniausiai už mašiną sumoka kiek daugiau (arba taip žada), tačiau netvarko jokių dokumentų ir nemoka jokių mokesčių. Toks pasirinkimas yra labai blogas, kadangi nebūsite teisiškai apsaugotas ir nepasisekimo atveju paprasčiausiai liksite apgautas be galimybės susigrąžinti mašiną. Atsakingai siūlome rinktis supirkėjus.

Į viršų