Automobilio pardavimo ABC

Jeigu planuojate parduoti transporto priemonę – tokiu atveju siūlome pasinaudoti keliais patarimais, kurie Jus pasieks tiesiai iš ekspertų lūpų. Visiškai natūralu, kad parduodant patį pirmą kartą daromos mažos klaidos, kurios reikalauja ne tik daugiau laiko, tačiau taip pat ir dažnai prisideda prie kur kas mažesnio uždarbio. O juk kiekvienas nori uždirbti kuo daugiau, tiesa?

Tokiu atveju dažniausiai minimas automobilių supirkimas. Tiesa, apie tai bei kitus niuansus, kuriuos reikia žinoti planuojantiems parduoti automobilį – ir yra šis straipsnis.

Geriausia yra parduoti supirkėjams

Bene pats greičiausias ir tuo pačiu paprastas būdas uždirbti kuo daugiau – parduoti automobilius supirkėjams, kurie pasiūlo geriausias kainas. Taip pat jie padeda sutvarkyti dokumentus ir tuo pačiu atvyksta iki vietos paimti automobilio. Tai, žinoma, labai džiugina, kadangi pardavėjui pačiam dėl nieko nereikia sukti galvos – viskas padaryta už jį. O tais atvejais, kai parduodama auto yra mažos vertės arba visiškai neveiksni – tokios paslaugos dažniausiai džiugina dar labiau, kadangi žmonės uždirbti iš to, kas realiai atrodo jau nebeturi naudos. Pasirodo – turi.

Automobilio pardavimo ABC
Automobilio pardavimo ABC

Dokumentų tvarkymo smulkmenos

Žinoma, reikalingas dokumentacijos sutvarkymas. Daugelių atvejų pakanka tik pirkimo-pardavimo akto, tačiau kai kuriais atvejais reikia pasirūpinti ir kitomis smulkmenomis. Tvarkant dokumentus dažniausiai kyla labai daug klausimų. Tai yra visiškai natūralu neturint patirties. Ne veltui daugelis auto ir parduoda supirkėjams, kurie patys pasirūpina dokumentais. Galiausiai, visada galima tartis su „Regitros“ darbuotojais, kurie dažniausiai mielai atsako į rūpimus klausimus ir tuo pačiu padeda pasirūpinti, kad viskas būtų atlikta tinkamai.

Nesukite galvos dėl mašinos nuvarymo iki vietos

Dar vienas niuansas, kurį reikia įvertinti, yra mašinos nuvarymas iki konkrečios vietos, kur ja bus tinkamai pasirūpinta. Kai kuriais atvejais net reikalingas tralas. Natūralu, kad tai kainuoja tiek pinigus, tiek laiką. Štai todėl automobilių supirkimas ir vėl laimi. Supirkėjai patys atvyksta iki reikalingos vietos, tad auto pardavėjui nereikia dėl nieko sukti galvos. Paprasta, patogu, galiausiai, paimant mašiną iškart sutvarkomi visi dokumentai ir tuo pačiu sumokama pinigai, kurie dažniausiai sutariami dar telefonu, nuotoliniu būdu.

Kiekvienas renkasi pats – kam parduoti mašiną. Tačiau kai viską galima atlikti greitai, paprastai ir patogiai… kodėl gi ne?

Tad jei norite parduoti savo automobilį dar šiandien – užpildykite mūsų automobilių supirkimo formą.

Automobilio pardavimo ABC
Į viršų